Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego wciąż poszerza swoją ofertę szkoleniową. Uruchomiliśmy platformę do nagranych szkoleń online. Pod adresem www.vod.frdl.pl znajdą Państwo szkolenia adresowane do przedstawicieli administracji samorządowej.

Zarejestrowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do szkoleń i kursów w formie plików wideo i dodatkowych materiałów. Szkolenie dostępne jest na żądanie – to uczestnicy decydują o tym, kiedy i gdzie wezmą udział w szkoleniu. Ponadto przez 30 dni uczestnicy mogą korzystać z konsultacji z ekspertem. Wszyscy, którzy ukończą kurs otrzymają certyfikat.

Pierwsze szkolenie w promocyjnej cenie 199 złotych poświęcone jest podpisowi elektronicznemu. W 15 lekcjach uczestnicy dowiedzą jak rozróżniać i weryfikować podpisy elektroniczne i efektywnie posługiwać się nimi w pracy urzędnika i nie tylko. Szkolenie już dostępne na platformie. 

Jego celem jest:

  • Zapoznanie z rodzajami podpisu elektronicznego i prawidłowością ich składania na dokumencie zarówno od strony prawnej, jak i praktycznej.
  • Nabycie umiejętności prawidłowej weryfikacji podpisów złożonych na dokumencie.
  • Zdobycie wiedzy jak postępować, gdy pojawia się informacja o podpisie nieprawidłowym, nieważnym oraz o braku możliwości weryfikacji.

 

Szkolenia nagrane typu VOD (video on demand) niosą wiele korzyści dla uczestników, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach. Oto kilka z nich:

  1. Elastyczność czasowa - szkolenia VOD są dostępne online, dzięki czemu uczestnicy mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma potrzeby dostosowywania swojego harmonogramu do terminów szkoleń na żywo, co pozwala na dostosowanie nauki do indywidualnych potrzeb.
  2. Dostępność - szkolenia VOD są łatwo dostępne z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, co oznacza, że ​​uczestnicy mogą uczyć się w domu, w biurze, w podróży itp.
  3. Powtarzalność - szkolenia VOD są nagrywane i zapisywane, co pozwala na ich powtarzanie w razie potrzeby. Uczestnicy mogą wrócić do materiałów szkoleniowych i powtórzyć trudniejsze zagadnienia, co pomaga w lepszym zrozumieniu i przyswojeniu wiedzy.
  4. Indywidualne podejście - szkolenia VOD pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Każdy może uczyć się w swoim własnym tempie, powtarzając trudniejsze zagadnienia i przechodząc do kolejnych dopiero po pełnym zrozumieniu poprzednich.
  5. Oszczędność czasu i kosztów - uczestnictwo w szkoleniach VOD jest często tańsze niż tradycyjne szkolenia, co pozwala na oszczędność kosztów. Ponadto uczestnicy nie muszą tracić czasu na dojazdy na szkolenie, co również przyczynia się do oszczędności czasu.
  6. Najnowsza wiedza - szkolenia VOD są nagrywane przez ekspertów z danej dziedziny, co oznacza, że ​​uczestnicy mają dostęp do najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk.

Podsumowując, szkolenia VOD oferują uczestnikom elastyczność czasową, dostępność z dowolnego urządzenia, powtarzalność materiałów, indywidualne podejście, oszczędność czasu i kosztów oraz dostęp do najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w sposób wygodny i dostosowany do swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej na vod.frdl.pl