PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze baner

Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Mazowieckiego

Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Mazowieckiego - 24.06.2014 Warszawa

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania Forum Skarbników.

Październik: Prawidłowe przeprowadzanie, rozliczenie i dokumentowanie inwentaryzacji 2019/2020 r. oraz wybrane zagadnienia z zakresu gospodarki majątkiem w kontekście ustaleń kontrolnych RIO I NIK

Listopad:Rewolucyjne zmiany ustawy VAT w 2019 r. i od 2020 r. - w tym podzielona płatność obowiązkowa, Biała Lista Podatników, zmiana stawek VAT, kasy rejestrujące, JPK, likwidacja niektórych obowiązków oraz wprowadzenie nowych

Grudzień: Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2019 rok z uwzględnieniem skutków zmian w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości i klasyfikacji budżetowej

Forum zostało założone w styczniu 2010 roku i jest organizacją o charakterze konsultacyjno-szkoleniowym.

Celem Forum jest integracja środowiska skarbników. Forum służy ich wzajemnemu wsparciu, poszerzaniu wiedzy, doskonaleniu warsztatu wykonywanego zawodu.

Formą realizacji celów Forum są spotkania szkoleniowe i konsultacyjne, dyskusje problemowe, wymiana informacji i doświadczeń oraz przygotowywanie postulatów środowiska skarbników jednostek samorządu terytorialnego do Sejmu, Senatu, Prezydenta i Rządu.

Członkowie Forum spotykają się regularnie na comiesięcznych spotkaniach szkoleniowych z wyjątkiem miesięcy wakacyjnych, kiedy to proponowane są dwu/trzy – dniowe szkolenia wyjazdowe. Każdy uczestnik Forum ma prawo proponowania zagadnień merytorycznych oraz tematów szkoleń realizowanych w ramach spotkań Forum. Członkowie mogą wybierać i być wybieranymi do władz Forum.

Opłata za uczestniczenie w Forum Skarbników wynosi 180 zł brutto miesięcznie.

Rolą Fundacji jest zapewnienie wykładowców – specjalistów z dziedzin będących w sferze zainteresowań Skarbników oraz organizacja spotkań.

Formuła funkcjonowania Forum jest otwarta, co oznacza że w każdej chwili można do niego przystąpić lub z niego wystąpić. W chwili obecnej Forum liczy 97 członków.

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia ze wspólnego spotkania Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Mazowieckiego i Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego, które odbyło się w dniach 10-11 września 2015r. w Bronisławowie nad Jeziorem Sulejowskim.

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: