PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze baner

Usługi konsultingowo-doradcze

Wychodząc naprzeciw zdiagnozowanym potrzebom samorządów przygotowaliśmy dla Państwa ofertę usług konsultingowo-doradczych.
W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji społeczno-gospodarczej przed samorządami pojawiają się nowe zadania. Oczekiwania wobec gmin i powiatów zwiększają się, a narastająca konkurencyjność w regionach pociąga za sobą konieczność szybszego rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest w takich warunkach efektywne zarządzanie jednostką samorządu terytorialnego. Staramy się dostosowywać swoje propozycje do zmieniających się warunków funkcjonowania gmin i powiatów w otaczającej nas społeczno-ekonomicznej sytuacji.

Od kilkunastu lat ściśle współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego.
Świadczymy bezpośrednią pomoc doradczą przy tworzeniu dokumentów niezbędnych do sprawnego zarządzania gminą i powiatem oraz pozyskiwania środków zewnętrznych na przedsięwzięcia rozwojowe. Dzisiaj mamy już wiele cennych, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, doświadczeń związanych z wykorzystywaniem możliwości rozwojowych, które pojawiły się w Polsce po 1 maja 2004 r. Dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej, staną się Państwo posiadaczami profesjonalnie przygotowanych dokumentów.
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą z doświadczonego i profesjonalnego partnera, jakim jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz do bezpośredniego kontaktu z pracownikami FRDL Centrum Mazowsze.

Nabór ekspertów

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze ogłasza nabór ekspertów w związku z tworzeniem nowej oferty doradczej dla JST i podległych jednostek.
Poszukujemy profesjonalistów z doświadczeniem w tworzeniu strategii, badań, programów, audytów i przedmiotowych ocen dla sektora publicznego.
Prosimy o przesłanie na adres mailowy biuro@frdl.mazowsze.pl CV dokumentującego szczegółowo doświadczenie we wskazanym powyżej zakresie.

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: