PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze baner

AKADEMIA PRZYWÓDZTWA – POLSKA

„Akademia Przywództwa” to nowy, ogólnopolski program realizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej i Radę Europy (Centre of Expertise for Local Government Reform).

Akademia - Zaproszenie (pdf)

Dziewięciodniowy program podzielony jest na trzy trzydniowe warsztaty odbywające się od września do grudnia br., w atrakcyjnych lokalizacjach (Gdańsk, Kraków, Warszawa). Pomiędzy warsztatami uczestnicy będą pracować nad ustalonymi zadaniami przywódczymi, a w kolejnym etapie przygotowywać z nich sprawozdania:

Etap 1: Wyzwania dobrego rządzenia (8-10 września 2015, Gdańsk)

Etap 2: Potencjał indywidualny i instytucjonalny (21-23 października 2015, Kraków)

Etap 3: Przywództwo w organizacji i społeczności (2-4 grudnia 2015, Warszawa)

Przez cały okres trwania Akademii nad pracą wyłonionej grupy liderów samorządowych czuwać będzie międzynarodowy zespół ekspertów:

John Jackson – doświadczony konsultant w dziedzinie działalności administracji publicznej i zarządzania zasobami ludzkimi. Przez wiele lat pracował w organizacjach międzynarodowych, był doradcą w gabinecie premiera Wielkiej Brytanii Tony’ego Blaira, pracował w Radzie Europy i wspierał reformy decentralizacyjne w wielu krajach świata. Twórca wdrożonego z sukcesem w ośmiu krajach Europy (w tym w Austrii i Szwajcarii) programu rozwoju przywództwa samorządowego.

Krzysztof Manthey – praktyk zarządzania, a od 10 lat trener biznesu, coach, nauczyciel akademicki (Collegium Civitas). Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem i przywództwem: budowaniem i rozwojem zespołów, pracą w zmianie, pracą z konfliktem, motywacją i motywowaniem, etyką w pracy menadżera. Swoje zawodowe i intelektualne pasje realizuje zajmując się także komunikacją, perswazją i wywieraniem wpływu: negocjacjami, prezentowaniem i wystąpieniami publicznymi, budowaniem i rozwojem relacji w biznesie.

Katarzyna Bryczkowska – dyplomowany coach i doradczyni z zakresu zarządzania poprzez wartości, budowania zespołów, budowania kultury wewnątrzorganizacyjnej. Specjalizuje się w szkoleniach z przedsiębiorczości i ekonomii społecznej oraz w treningach z asertywności, komunikacji interpersonalnej w zespołach, świadomego zarządzania zespołem, planowania kariery zawodowej. Kształci również trenerów – współtworzyła i kierowała merytorycznie wszystkimi edycjami Szkoły Trenerów FRDL.

Metody pracy: pracujemy metodami warsztatowymi z wykorzystaniem miniwykładów, dyskusji, studium przypadków, burzy mózgów, pracy w grupach i parach, analiz indywidualnych.
Organizatorzy zapewniają tłumaczenie konsekutywne warsztatów.

Rekrutacja

Rekrutacja do I Akademii Przywództwa zastała zakończona. Do udziału zakwalifikowano 13 przedstawicieli władz samorządowych z województwa mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego oraz łódzkiego. Z powodzeniem odbył się pierwszy etap Akademii w Gdańsku nt. WYZWANIA DOBREGO RZĄDZENIA. Drugi etap już wkrótce! 21-23 października w Krakowie - program do pobrania poniżej. Kolejna edycja Akademii przywództwa rusza w przyszłym roku w I kwartale. 

Akademia - Deklaracja uczestnictwa (doc)

Spośród zgłoszonych deklaracji do udziału w programie wybranych zostanie co najmniej 15 wójtów, burmistrzów, prezydentów miast i starostów. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Udział w spotkaniach

Udział w projekcie potwierdzony zostanie certyfikatem wystawionym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej i Radę Europy. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest udział we wszystkich trzech warsztatach „Akademii Przywództwa”. W trakcie projektu uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe.
Uczestnicy „Akademii Przywództwa” nie ponoszą kosztów związanych z realizacją szkolenia – pokrywają jedynie koszty zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu na warsztaty oraz ewentualne opłaty parkingowe.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Moniki Ziółkowskiej:

tel.: 22 351 93 12, e-mail: monika.ziolkowska@frdl.org.pl

Zapraszamy do udziału w programie!

Pliki do pobrania

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

SPRZEDAŻ PORADNIKA DLA RADNYCH

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: