PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

Nasza Niepodległa

Nasza Niepodległa


Nasza Niepodległa to inicjatywa, dzięki której chcemy pokazać jak wiele dzieje się z Polsce z okazji Stulecia Niepodległości Rzeczypospolitej.
Dla uczczenia tego Jubileuszu zapraszamy do dzielenia się informacjami o różnych projektach i programach, które prowadzicie, tak aby więcej osób się o nich dowiedziało oraz aby mogły one służyć wzajemnej inspiracji.
W ramach wspólnej Inicjatywy Nasza Niepodległa będziemy wspierać zarówno tych, którzy mają już gotowe projekty, jak również tych, którzy poszukują pomysłów. Stworzyliśmy dla Was przestrzeń wymiany idei, wizji i doświadczeń. Zależy nam na pokazaniu różnorodności i wymiaru lokalnego społecznych inicjatyw związanych z obchodami Stulecia Niepodległości. Z tymi informacjami chcemy docierać do wielu środowisk.
Prosimy także Was, informujcie się nawzajem, w Waszych newsletterach, serwisach społecznościowych, na stronach www o możliwości pokazywania tego co się dzieje w lokalnych społecznościach z okazji 100-lecia niepodległości.
Pragniemy, aby powołana wspólnie z innymi organizacjami pozarządowymi Inicjatywa łączyła różne środowiska, aby tworzyła sposobność wspólnego przeżywania dumy i radości. Aby sprzyjała refleksji i pogłębianiu wiedzy o naszych najnowszych dziejach i aby wzmacniała międzypokoleniowe więzi.
Zachęcamy wszystkich do dołączenia do „Naszej Niepodległej”. Zależy nam na tym, aby obchody, miały wymiar obywatelski i wspólnotowy.
Więcej informacji oraz zgłoszenia do Inicjatywy Nasza Niepodległa na www.naszaniepodlegla.pl
Kontakt z sekretariatem
Inicjatywa Nasza Niepodległa
e-mail: sekretariat@naszaniepodlegla.pl
telefon: 601-591-195

 

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

SPRZEDAŻ PORADNIKA DLA RADNYCH

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: