PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – 2016

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – 2016

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom szkoleniowym Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Centrum Mazowsze dostosowało ofertę szkoleń pod nowy instrument finansowania doskonalenia pracowników samorządowych jakim jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Środki pochodzące z Funduszu Pracy stwarzają możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników w wysokości 80%.

Warunki

Pomoc Funduszu Pracy obejmuje nie tylko pracowników sektora prywatnego ale również Administrację Publiczną. W 2016 roku z możliwości sfinansowania kosztów szkolenia mogą korzystać pracownicy zatrudnieni na podstawie umowę o pracę.

Dofinansowanie

O środki z KFS mogą Państwo ubiegać się we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy, gdzie należy złożyć stosowny wniosek. Po akceptacji wniosku i spełnieniu wymaganych formalności pracodawca otrzymuje środki przeznaczone pod konkretne działanie doskonalące. Uwaga: wielkość środków przeznaczona na dany Powiat jest ograniczona.

Oferta Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej

W przypadku szkoleń zamkniętych przygotujemy dla Państwa konkretną ofertę odpowiadającą zapotrzebowaniu jednostki. Po ustaleniu terminu i przygotowaniu programu szkolenia mogą Państwo aplikować o dofinansowanie za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy.

Korzyści

W przypadku szkoleń zamkniętych możliwość dofinansowania kosztów jest adekwatna od ilości osób stanowiących grupę szkoleniową. Tym samym zachęcamy do szkolenia większych grup pracowników gdzie przy udziale środków KFS można obniżyć całkowity koszt szkolenia. Zachęcamy również do udziału w szkoleniach otwartych. Oferta FRDL przygotowana z odpowiednim wyprzedzeniem stwarza odpowiedni czas na aplikowanie o środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W przypadku pytań i wątpliwości służymy pomocą.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Priorytety KFS na rok 2016 - pobierz (pdf 259kB)

Plan wydatków na rok 2016 - pobierz (pdf 311kB)

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: