PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze szkolenia
fundacja mazowsze kalendarium

KALENDARIUM SZKOLEŃ

kalendarium pokaż więcej

Najważniejsze narzędzia do promowania online

Miejsce: Warszawa, Żurawia 43

Termin: 2020-02-17

Cena: 459 zł      409 zł

Najważniejsze narzędzia do promowania online

Data: 17 lutego 2020, 10:00 - 15:00

Cele i korzyści: Przegląd najciekawszych i najważniejszych narzędzi do działań online wraz z ich funkcjonalnościami i specyfiką. Uczestnicy poznają wiele efektywnych narzędzi do promocji i działań online. Poznają również liczące się platformy social mediów. Uczestnicy dowiedzą się jak:
- Poruszać się w onlin’ie i dobierać narzędzia do konkretnych celów.
- Pisać posty, tworzyć treść i grafiki, żeby angażować.
- Z czego korzystać (rodzaje postów) żeby interesować odbiorców.
- Tworzyć wydarzenia i grupy na FB.
- Jak planować działania online również za pomocą specjalnych narzędzi.
- Ułatwić sobie działania za pomocą konkretnych aplikacji.

Adresaci: Pracownicy administracji publicznej, instytucji publicznych, Przedstawiciele samorządów lokalnych i organizacji samorządowych, reprezentanci organizacji turystycznych, pracownicy organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele lokalnego biznesu: producenci, dystrybutorzy, właściciele firm.

Prowadzący: Absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania. Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, z zamiłowania blogerka. Doradza w zakresie marketingu online, w szczególności mediów społecznościowych. Przygotowuje strategie marketingowe i prowadzi firmowe strony dla przedsiębiorców oraz warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www i opisy produktów dla e-sklepów. Pasjonuje się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością. Współtwórczyni konferencji „Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?” oraz Biznesowej Grupy Wsparcia. Moderuje grupę dla kobiet przedsiębiorczych na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie.

Program:
1. Wprowadzenie i przedstawienie się.
2. Przegląd narzędzi do promocji online i obowiązujących trendów.
3. Zagłębienie się w social media – branże, funkcjonalności, możliwości:
a) Facebook.
b) Instagram.
c) Twitter.
d) You Tube.
e) Snapchat.
f) Linkedin.
4. Wybór platformy social mediowej, planowanie działań.
5. Wskazywanie użytecznych aplikacji ułatwiających planowanie postów.
6. Podsumowanie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10 lutego 2020 r. fax: (22) 351 93 10, e-mail: szkolenia@frdl.org.pl lub wybrać opcje zapisu przez stronę www.frdl.mazowsze.pl Ewentualną rezygnację ze szkolenia prosimy złożyć w formie pisemnej i przesłać do nas mailem bądź faxem najpóźniej na dwa dni robocze przed szkoleniem. W przypadku niewykorzystania zgłoszonego uczestnictwa - Urząd będzie zobowiązany do sfinansowania 100% odpłatności za uczestnictwo i materiały. FRDL zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia. Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żurawia 43. Lokalizacja 300 metrów od Metra Centrum. Cena: 409 zł netto przy zgłoszeniu do 3 lutego. Cena po 3 lutego to 459 zł. Rabat 10 % dla drugiej osoby z tej samej Instytucji. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. W cenie materiały szkoleniowe, zaświadczenie, lunch oraz przerwy kawowe. Płatność przelewem, na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia. Szkolenia realizujemy również w formie zamkniętej na terenie Instytucji. W przypadku braku potwierdzenia szkolenia na adres e-mail podany w zgłoszeniu na 3 dni przed szkoleniem prosimy o kontakt pod numer (22) 351 93 26

 

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: