PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze szkolenia
fundacja mazowsze kalendarium

KALENDARIUM SZKOLEŃ

kalendarium pokaż więcej

BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW WODY I DZIAŁANIA W SYTUACJI KRYZYSOWEJ

Miejsce: Warszawa, Żurawia 43

Termin: 2018-01-15

Cena: 399 zł

Pliki do pobrania

BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW WODY I DZIAŁANIA W SYTUACJI KRYZYSOWEJ

Data: 15 stycznia 2018, 10:00 - 15:00

Adresaci: Kadra Kierownicza przedsiębiorstw wodociągowych, eksploatatorzy systemów wodociągowych, pracownicy wydziałów ochrony środowiska lub zarządzania kryzysowego administracji państwowej i samorządowej.

Cele i korzyści ze szkolenia: Uczestnicy zapoznają się z systemowymi działaniami zapobiegającymi powstawaniu zagrożeń, uzyskają informacje o aspektach prawnych związanych z ochroną systemów wodociągowych, poznają możliwości techniczne i organizacyjne procesu zapewnienia dostaw wody w sytuacji kryzysowej.

Prowadzący: Coach i trener biznesu - konsultant, prowadzący szkolenia z zakresu wizerunku Organizacji, zarządzania Organizacją, zmian systemowych w przedsiębiorstwach i korporacjach, a także - szkolenia branżowe z dziedziny wodociągów i kanalizacji. Z wykształcenia Inżynier Sanitarny - absolwent Politechniki Poznańskiej, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - Psychologia Biznesu dla Menedżerów, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu - Coaching. Posiada doświadczenie w pracach w Zarządzie i Radach Nadzorczych przedsiębiorstw wodociągowych.

Program:
1. Instrumenty ochrony zasobów i ujęć wody w nowym Prawie Wodnym.
2. Plany Bezpieczeństwa Wody - lepiej zapobiegać niż leczyć.
3. Działania zapobiegawcze - czynności organizacyjno-techniczne operatorów systemów wodociągowych.
4. Urządzenia wodociągowe w kontekście przepisów o zarządzaniu kryzysowym.
5. Zapewnienie dostaw wody w sytuacji krytycznej - problemy, uwarunkowania, organizacja procesu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 8 stycznia 2018 r. fax: (22) 351 93 10, e-mail: szkolenia@frdl.org.pl lub wybrać opcje zapisu przez stronę www.frdl.mazowsze.pl
Ewentualną rezygnację ze szkolenia prosimy złożyć w formie pisemnej i przesłać do nas mailem bądź faxem najpóźniej na dwa dni robocze przed szkoleniem. W przypadku niewykorzystania zgłoszonego uczestnictwa - Urząd będzie zobowiązany do sfinansowania 60% odpłatności za uczestnictwo i materiały. FRDL zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia.
Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żurawia 43. Lokalizacja 300 metrów od Metra Centrum.
Cena: 349 zł netto przy zgłoszeniu do 1 stycznia. Cena po 1 stycznia to 399 zł. Rabat 10 % dla drugiej osoby z tej samej Instytucji. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. W cenie materiały szkoleniowe, zaświadczenie, lunch oraz przerwy kawowe. Płatność przelewem, na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia.
Szkolenia realizujemy również w formie zamkniętej na terenie Instytucji.

Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy i przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania mnie o szkoleniach i usługach oferowanych przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) oraz oświadczam, że zostałem poinformowany o przetwarzaniu moich danych przez Administratora danych osobowych: Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43, o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawienia, a także o dobrowolności podania moich danych

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: