PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze szkolenia
fundacja mazowsze kalendarium

KALENDARIUM SZKOLEŃ

kalendarium pokaż więcej

Rozwój kompetencji pracownika

Miejsce: Warszawa, Żurawia 43

Termin: 2019-02-12

Cena: 459 zł

Rozwój kompetencji pracownika (poznanie słabych i mocnych stron) z uwzględnieniem aspektów dotyczących konieczności dostosowania się do zmian organizacyjnych

Data: 12 lutego 2019, 10:00 - 15:00

Adresaci: Kierownicy, osoby zarządzające personelem. Osoby zarządzające projektami i pracujące w zespołach. Pracownicy mające bezpośredni kontakt z klientem i współpracujące między działami, a także wewnątrz działów.

Cele i korzyści: Czas zmian jest zawsze trudnym momentem w rozwoju firmy, przedsiębiorstwa i instytucji. Ludzie potrafią dostosować się do zmian, jednak nie chcą być zmieniani. Aby zaakceptować zmiany trzeba działać na swoich silnych stronach. Nie tylko je znać, ale także umieć je zastosować w zespole i wiedzieć, jakie cechy mają inne osoby w drużynie. Rozwój osobisty jest nieodzowną częścią w pracy każdej osoby. Pozwala „iść do przodu” jednocześnie zachowując pełnię swoich możliwości. Celem zajęć jest uświadomienie uczestnikom, w jaki sposób mogą wykorzystywać swoje silne strony i dostosowywać się do zmian.

Prowadzący: Kilkanaście lat doświadczenia w pracy jako trener, Coach i Mentor. Członek John Maxwell Team, międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów przywództwa, coachów i mówców. Certyfikowany trener, mówca, Coach The John Maxwell Team. Szkoli zespoły, liderów, inspiruje do działania. Prowadzi warsztaty z przywództwa, zarządzania zespołem, negocjacji, pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów. Przeszedł całą ścieżkę trenerską w Society of NLP(Orlando, USA) u Richarda Bandlera - twórcy neurolingwistycznego programowania. Jest trenerem metody Transforming Communication, której uczył się bezpośrednio u jej twórcy Richarda Bolstada - pozwalającej na rozwój nieagresywnej komunikacji i porozumienia zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Łącząc różne metody działania i daje uczestnikom swoich zajęć wiedzę, którą mogą natychmiast wprowadzić w życie. Pracuje na case study uczestników, tworząc rozwiązania bezpośrednio na przykładzie klienta. Prowadzi projekty Mastermind, warsztaty oraz coachingi dla zespołów, kadry kierowniczej, dyrektorów i prezesów. Prowadzi także bezpłatne zajęcia w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” Były reprezentant Polski w karate tradycyjnym i pasjonat rozwoju.

Program:
1. Czy znam swoje silne strony? W czym jestem dobry/a?
a. Wykorzystanie modelu DISC.
2. Jak wykorzystać swoje silne strony?
3. Rozwój osobisty – jakie są podstawowe błędy przed ruszeniem do przodu?
100 minut.
4. Prawa rozwoju osobistego wg Johna Maxwella.
5. Strefa komfortu – jak ją bezpiecznie opuszczać?
6. Mój osobisty plan rozwoju.
100 minut.
7. Gra szkoleniowa, ukazująca w jaki sposób mogę wykorzystać swoje silne strony dla zespołu.
8. Jak rozpoznać silne strony pracownika?
9. W jaki sposób pracownik może wnieść swoje silne strony do zespołu?
100 minut.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 5 lutego 2019 r. fax: (22) 351 93 10, e-mail: szkolenia@frdl.org.pl lub wybrać opcje zapisu przez stronę www.frdl.mazowsze.pl
Ewentualną rezygnację ze szkolenia prosimy złożyć w formie pisemnej i przesłać do nas mailem bądź faxem najpóźniej na dwa dni robocze przed szkoleniem. W przypadku niewykorzystania zgłoszonego uczestnictwa - Urząd będzie zobowiązany do sfinansowania 100% odpłatności za uczestnictwo i materiały. FRDL zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia.
Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żurawia 43. Lokalizacja 300 metrów od Metra Centrum.
Cena: 409 zł netto przy zgłoszeniu do 29 stycznia. Cena po 29 stycznia to 459 zł. Rabat 10 % dla drugiej osoby z tej samej Instytucji. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. W cenie materiały szkoleniowe, zaświadczenie, lunch oraz przerwy kawowe. Płatność przelewem, na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia.
Szkolenia realizujemy również w formie zamkniętej na terenie Instytucji. W przypadku braku potwierdzenia szkolenia na adres e-mail podany w zgłoszeniu na 3 dni przed szkoleniem prosimy o kontakt pod numer (22) 351 93 24

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

SPRZEDAŻ PORADNIKA DLA RADNYCH

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: