PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze szkolenia
fundacja mazowsze kalendarium

KALENDARIUM SZKOLEŃ

kalendarium pokaż więcej

SAVOIR VIVRE I DRESS CODE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Miejsce: Warszawa, Żurawia 43

Termin: 2018-05-22

Cena: 399 zł      349 zł

Pliki do pobrania

SAVOIR VIVRE I DRESS CODE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Data: 22 maja 2018, 10:00 - 15:00

Adresaci: Szkolenie jest przeznaczone dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, a także kadry zarządzającej. Szkolenie polecane jest szczególnie osobom, które w pracy zawodowej wymagają przygotowania w zakresie realizacji zadań zgodnych z protokołem dyplomatycznym. Ponadto szkolenie przyda się samorządowcom, którzy podejmują inwestorów krajowych i zagranicznych wszystkim, którzy występują publicznie przed ważnym audytorium.

Cele szkolenia: Słuchacze zostaną wyposażeni w wiedzę i umiejętności, które będą pomocne podczas negocjacji. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia będą w przyszłości owocować rozwojem osobistym i zawodowym.

Prowadzący: Absolwent socjologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i 5 studiów podyplomowych m.in. z ewaluacji i rozwoju regionalnego na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania na Akademii im. Leona Koźmińskiego. Swoją pracę zawodową rozpoczynał w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Sprawował funkcję Szefa Gabinetu Politycznego Ministra Gospodarki oraz Sekretarza Stanu w Kancelarii Premiera. Obecnie wiceprezes spółki transportu międzynarodowego. Jest wykładowcą. Prowadzi zajęcia z negocjacji, mediacji, psychologii w zarządzaniu, a także szkolenia z ekonomii społecznej i pozyskania funduszy unijnych, zarządzania czasem, zespołem, szkolenia menadżerskie, szkolenia dla samorządów, ośrodków pomocy społecznej i wielu, wielu innych instytucji państwowych i samorządowych. Prowadził również indywidualny coaching menadżerski i pracował nad wizerunkiem prezesów dużych firm.

Prowadzący: Doradca samorządowy, szkoleniowiec, Radny Rady Miasta Legionowo, przedstawiciel wielu organizacji pozarządowych. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, kierunek Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył studia podyplomowe w Instytucie Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Gospodarką Społeczną, a także studia podyplomowe Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego pn. Akademia Rozwoju Regionalnego. Były doradca Wicepremiera i Ministra Gospodarki. Szkoleniowiec z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dotyczących szeroko pojętej ekonomii społecznej.

Program szkolenia:
1. Savoir Vivre.
a) Przygotowanie się do wizyty, spotkania, negocjacji itd.
b) Powitania.
c) Prezenty.
d) Dobre nawyki.
e) Telefoniczny bon ton.
f) E-mailowe zasady dobrego wychowania.
g) Przy stole.
2. Jak przyjąć gości w domu i biurze?
3. Dress Code.
a) Biuro.
b) Teatr.
c) Raut.
d) Podróż służbowa.
4. Kultura osobista.
a) O czym mówi osoba kulturalna.
b) Co to jest small talk?
5. Przemówienia publiczne.
a) Jak mówić?
b) O czym mówić?
6. Negocjacje, a kultura.
a) Jak i z kim negocjować?
b) Karty wizytowe.
c) Jak mówić, jakich gestów nie używać?

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 maja 2018 r. fax: (22) 351 93 10, e-mail: szkolenia@frdl.org.pl lub wybrać opcje zapisu przez stronę www.frdl.mazowsze.pl Ewentualną rezygnację ze szkolenia prosimy złożyć w formie pisemnej i przesłać do nas mailem bądź faxem najpóźniej na dwa dni robocze przed szkoleniem. W przypadku niewykorzystania zgłoszonego uczestnictwa - Urząd będzie zobowiązany do sfinansowania 60% odpłatności za uczestnictwo i materiały. FRDL zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia. Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żurawia 43. Lokalizacja 300 metrów od Metra Centrum. Cena: 349 zł netto przy zgłoszeniu do 8 maja. Cena po 8 maja to 399 zł. Rabat 10 % dla drugiej osoby z tej samej Instytucji. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. W cenie materiały szkoleniowe, zaświadczenie, lunch oraz przerwy kawowe. Płatność przelewem, na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia. Szkolenia realizujemy również w formie zamkniętej na terenie Instytucji.

Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji szkolenia oraz w celu informowania mnie o przyszłych szkoleniach i usługach oferowanych przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej z siedzibą w Warszawie, w świetle art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2016 r. poz 922). Administratorem danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej z siedzibą przy ul. Żurawiej 43. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania i pisemnego wycofania zgody w każdym momencie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie można dokonać rejestracji na szkolenie, wysłać materiałów czy też wystawić zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: