PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze szkolenia
fundacja mazowsze kalendarium

KALENDARIUM SZKOLEŃ

kalendarium pokaż więcej

Praktyczne aspekty bezpieczeństwa w korzystaniu z narzędzi IT – szkolenie dla pracowników administracji publicznej

Miejsce: Warszawa, Żurawia 43

Termin: 2019-07-12

Cena: 559 zł

Praktyczne aspekty bezpieczeństwa w korzystaniu z narzędzi IT – szkolenie dla pracowników administracji publicznej

12 lipca 2019, 10:00 - 15:00

Cele: Codzienna praca w administracji publicznej (zarówno w JST jak i w instytucji kultury, instytucji pomocy społecznej, czy jednostce oświatowej) powoduje, że niemal codziennie jesteśmy w kontakcie z danymi poufnymi, wrażliwymi, w tym danymi osobowymi, które po wejściu RODO podlegają szczególnej ochronie. Proponowane szkolenie ma na celu wykształcenie praktycznych umiejętności w zakresie zabezpieczania dostępu do dokumentów tworzonych w aplikacjach biurowych (m.in. w pakiecie Ms Office), ale także dokumentów spakowanych oraz utworzonych jako pliki pdf. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się w jaki sposób chronić te dokumenty przed otwarciem i/lub edycją przez nieautoryzowane osoby, jakie zagrożenia mogą być związane z przesyłaniem informacji drogą elektroniczną, w jaki sposób mogą bezpiecznie wysyłać dokumenty, oraz w jaki sposób zadbać o to, by dane współadresatów wiadomości nie zostały udostępnione bez ich zgody. W trakcie ostatniej części szkolenia uczestnicy dowiedzą się także, jakie są metody zabezpieczenia komputera lokalnego przez nieautoryzowanym dostępem, zarówno w zakresie rozwiązań sprzętowych, jak i programowych. Szkolenie ma charakter praktyczny (praca przy komputerach).

Korzyści: Osoby uczestniczące w szkoleniu będą mogły zapoznać się z praktycznymi aspektami kontroli bezpieczeństwa przy korzystaniu z rozwiązań IT, w tym przy korzystaniu z aplikacji biurowej, przekazywania dokumentów drogą elektroniczną, codziennego korzystania z komputera. Szkolenie ma wykształcić dobre praktyki z zakresu korzystania z komputera, m.in. w zakresie zgodności z polityką ochrony danych osobowych (RODO).

Adresaci: Pracownicy administracji publicznej.

Prowadzący: Koordynator projektów z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych, w tym przede wszystkim nauczania podstaw programowania. Ekspert z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu. Trener kompetencji cyfrowych, przede wszystkim w zakresie aplikacji biurowych, nauczania programowania oraz programowania w Java Script.

Program:
1. Wprowadzenie w tematykę szkolenia.
2. Zabezpieczanie dokumentów w aplikacji Ms Office.
3. Szyfrowanie dokumentów spakowanych oraz zabezpieczanie plików PDF.
4. Bezpieczne wysyłanie dokumentów i treści pocztą elektroniczną.
5. Zabezpieczanie komputera i urządzenia mobilnego przed nieautoryzowanym użyciem.
6. Pytania i odpowiedzi.
7. Zakończenie szkolenia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 5 lipca 2019 r. fax: (22) 351 93 10, e-mail: szkolenia@frdl.org.pl lub wybrać opcje zapisu przez stronę www.frdl.mazowsze.pl Ewentualną rezygnację ze szkolenia prosimy złożyć w formie pisemnej i przesłać do nas mailem bądź faxem najpóźniej na dwa dni robocze przed szkoleniem. W przypadku niewykorzystania zgłoszonego uczestnictwa - Urząd będzie zobowiązany do sfinansowania 100% odpłatności za uczestnictwo i materiały. FRDL zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia. Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żurawia 43. Lokalizacja 300 metrów od Metra Centrum. Cena: 409 zł netto przy zgłoszeniu do 28 czerwca. Cena po 28 czerwca to 459 zł. Rabat 10 % dla drugiej osoby z tej samej Instytucji. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. W cenie materiały szkoleniowe, zaświadczenie, lunch oraz przerwy kawowe. Płatność przelewem, na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia. Szkolenia realizujemy również w formie zamkniętej na terenie Instytucji. W przypadku braku potwierdzenia szkolenia na adres e-mail podany w zgłoszeniu na 3 dni przed szkoleniem prosimy o kontakt pod numer (22) 351 93 08

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: