PL|EN
strona głowna KALENDARIUM SZKOLEŃ telefon fundacja mazowsze

infolinia 801 066 893

telefon fundacja mazowsze

801 066 893

fundacja mazowsze baner

Szanowni Państwo,


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze ma zaszczyt zaprosić Panado współtworzenia Forum Przewodniczących Rad Samorządów Terytorialnych Województwa Mazowieckiego.

Celem funkcjonowania Forum jest budowanie współpracy pomiędzy Przewodniczącymi Rad gmin, miast i powiatów województwa mazowieckiego oraz integrację środowiska samorządowego w ramach cyklicznych spotkań. Członkostwo w Forum daje  możliwość wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i sprzyja tworzeniu serdecznych i przyjacielskich więzi. Przy Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej funkcjonuje już 6 Forów Przewodniczących Rad w województwach dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, małopolskim, pomorskim, śląskim i zachodniopomorskim.

W związku z powyższym pragnę zaprosić Panana spotkanie inaugurujące powstanie Forum Przewodniczących Rad Samorządów Terytorialnych Województwa Mazowieckiego. Tematem przewodnim będzie szkolenie pn. „Status Przewodniczącego Rady w praktyce funkcjonowania samorządu terytorialnego w kadencji 2018-2023”.

Na spotkaniu przedstawimy również krótką prezentację analizy przygotowanej przez ekspertów Centrum Analizy Lokalnej FRDL dotyczącej przygotowanych po raz pierwszy raportów o stanie gminy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 grudnia 2019 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w Hotelu Gromada w Warszawie, plac Powstańców Warszawy 2. W załączeniu do zaproszenia przesyłam program spotkania. Na spotkaniu przekażemy więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania Forum.

Uczestnictwo w spotkaniu wiąże się z opłatą w kwocie 150 zł netto od osoby. Zgłoszenia prosimy przesyłać faxem pod numer: (22) 351 93 10 lub mailowo na adres: szkolenia@frdl.org.pl W przypadku pytań zachęcam do kontaktu pod numerem (22) 351 93 24, e-mail: piotr.kubiak@frdl.org.pl

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu.

 
Z poważaniem,
Piotr Kubiak
Koordynator Forum Przewodniczących Rad

zaufali nam

  • bgk(1).jpg
  • indeks.jpg
  • 5e15c4e0456975192e90647f6ac4ba22.jpg
  • logo_minister.jpg
  • logotypclaim_czerony_pl_.jpg
  • logo_mir_2.jpg

zobacz także www.frdl.org.pl

Newsletter

Podaj email:

zaproponuj temat szkolenia

fundacja mazowsze sugestie

zaproponuj temat szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia

i uzyskaj rabat 50%*

* Voucher z 50% rabatem przyznamy za propozycję szkolenia które nie jest obecnie w naszej ofercie

Captcha

Przepisz kod z obrazka: